MČR HROB 2020

31. 10.–1. 11. 2020

Novinky

26. 7. 2020

Víc jak polovinu závodního prostoru a podstatnou část kontrol už mám obhlédnutou. Ve fotogalerii přibylo pár fotek. Vegetace po vydatných deštích bují, ale našel jsem i pár menších ostrůvků postižených kůrovcem.

14. 7. 2020

Naplno se rozběhly přípravy MČR HROB, který by se měl konat v tradičním dušičkovém termínu 31. 10. až 1. 11. 2020. O kolizi s OB áčkami vím, ale přesun na jiné datum není reálný. Navíc nikdo netuší, jak bude na podzim řádit COVID-19. Nás by nemělo zaskočit ani případné omezení účasti, dokážeme start rozdělit do vln pod 100 osob. Jen se trošku obávám, že bude problém se zajištěním shromaždiště a tělocvičny ve škole na Střekově. Pro jistotu sháním tlačenku přes své známé, a záložních plánů mám hned několik :-).
Letos chci cvičně otestovat novinku, vypsání kategorií nad 60 let. Není úplně jednoduché vymyslet kratší tratě, které by nebyly úplně stupidní, ale snažil jsem se. Uvidíme, zda budou mít pravdu ti, co mne léta přesvědčovali, že se určitě navýší počet přihlášených veteránů. Tož milí nejzkušenější ze zkušených, záleží jen na vás, zda svou hojnou účastí přimějete budoucí pořadatele k následování mého příkladu.
Po víkendu máme ověřeno prvních 14 kontrol, fotky z průzkumu terénu jsem nahrál do fotogalerie.